Seriál Znamení Koně Online


Monamie – Znamení Koně - Nový Český Seriál

Znamení Koně - Nový Český Seriál hellip; Nový rodinný seriál režiséra Milana Cieslara Znamení koně vstupuje na obrazovky ČT1 v pátek 11. února 2011 ve 20:00 hodin.
monamie.cz

Seriál Znamení koně na ČT 1 v pátek porazil Novu: měl 1 hellip;

DigiZone.cz gt; Aktuality gt; Seriál Znamení koně na ČT 1 v pátek porazil Novu: měl 1,3 milionu diváků
www.digizone.cz

Česká televize natáčí nový seriál Znamení koně - Kultura - ČT24

Česká televize natáčí nový seriál Znamení koně hellip; . Seriál Znamení koně vzniká v Centru dramatické tvorby brněnského studia České televize
www.ct24.cz

Týden.cz, Nový seriál Znamení koně se dočká pokračování

Nový český seriál z atraktivního prostředí dostihových koní Znamení koně se dočká pokračování. Stejně jako první série, jejíž druhý díl je na programu České televize v pátek, bude mít 13 dílů.
www.tyden.cz

Cibulková je hrdinkou moravského westernu Znamení koně

Herečka Vilma Cibulková se vrací na obrazovku v hlavní roli seriálu Znamení koně. Spolu s ní po třináct večerů na ČT1 uvidíme Jiřího Mádla a Richarda Krajča.
www.mediashow.cz

Krajčo hrdinou seriálu Znamení koně - TV a film - ŽenyproŽeny.cz

Nový seriál z prostředí koňské farmy a dostihů se začal natáčet v napajedelském hřebčíně na Zlínsku. Seriál Znamení koně vzniká pod režijním vedením Milana Cieslara v Centru dramatické tvorby brněnského studia České televize.
www.zenyprozeny.cz

RECENZE: Z novinky Znamení koně se líhne stará známá hellip;

Malý moravský western. Tak přezdívá režisér Milan Cieslar novému seriálu Znamení koně, jejž natočil ve spolupráci brněnské ČT a zlínských ateliérů. Koňácká sága obsadí třináct večerů ČT1. Začala v pátek večer.
kultura.idnes.cz

ČT1 spouští v pátek nový seriál Znamení koně, mam.ihned.cz -

ČT1 nasazuje od pátku 11. února od 20 hodin nový seriál Znamení koně. hellip; Třináctidílný seriál Znamení koně napsali scenáristé Roman Kopřivík a Marcela Kopecká pod vedením dramaturgyně Magdaleny Turnovské.
mam.ihned.cz

Film o seriálu Znamení koně

Archiv pořadu Film o seriálu Znamení koně Film o seriálu Znamení koně
tv.sms.cz

Znamení koně - ČT1 - Seriál online díly

Znamení koně je nový třináctidílný seriál z produkce České televize. Seriál Znamení koně naleznete ve vysilání ČT1 a ČT HD od 11.2.2011 vždy v páteční večer ve 20:00.
www.znamenikone-serial.cz