Primy Prenos Ms Online


Hokej přenosy online, ZOH VANCOUVER 2010

nemá Česká televize zakoupena vysílací práva a tudíž nemůže zprostředkovávat elektronický přímý přenos ani archiv z takovýchto událostí. hellip; Úvod Zoh-Vancouver.Cz Vuvuzela trubka Ms 2010 Online přenos Sázky na fotbal – vyhrajte!
www.zoh-vancouver.cz

hattrick-cz.com

Hattrick je fotbalový online manažer, který najdete na stránkách www.hattrick.org hellip; nich vždy můžete sledovat přímý přenos (v ČR se jedná o sobotu 11:30 pro ligové zápasy a středu 14:00 pro přátelské či pohárové zápasy). hellip; Druhý zápas MS!
www.hattrick-cz.com

Přehrávače web streamingu, Řešení, LIVEBOX

v on-line diskusi! hellip; MS PowerPoint prezentace - Díky této funkci zprostředkujete skutečně plnohodnotný zážitek z hellip; v přímém přenosu řečníka a současně v detailním záběru aktuální stránku jeho prezentace, tak jak ji vidí diváci v sále.
www.livebox.cz

BrainKing - Diskussionsforen (Obecné diskuse)

BrainKing - online Schach, Dame, Backgammon, Reversi, Pente und andere populäre Spiele und Varianten spielen! hellip; tradici posledních Olympiád, MS a Karlaja cupů. hellip; na přímý přenos ve 4 ráno, nebo si jen přečeš výsledek na Novinkách
brainking.de

Ronnie.cz gt; On-line TV

Igor Kočiš - exhibice na MS ve fitness dětí 2010 hellip; Aktuálně Přímé přenosy Pořady DVD Ostatní
tv.ronnie.cz

Myslivecká zábava, Myslivecké sdružení Rýmařov

z estonska, on-line krmeliště tv.eenet.ee/siga hellip; Aneb přímý přenos z Estonska :) Kamera je umístěná poblíž krmeliště. hellip; Aktivity MS Rýmařov Zajímavé trofeje Statistiky odlovu zvěře Zajimavosti Doby lovu Myslivecká zábava Fotogalerie Odkazy
www.msrymarov.cz

Novinky Florbal.cz - vtáhne Tě do hry

Česká televize si totiž na svém sportovním kanálu ČT 4 Sport připravila jeden přímý přenos a čtyři záznamy. hellip; Česko - Šýcarsko, a také reprízu finále posledního MS Švédsko vs Finsko. hellip; sledovat on-line přenosy z utkání českých zástupců.
www.florbal.cz

Biatlon - Biatlon ŽIVĚ!

On-line přenosy ze závodů Světového a Evropského poháru v biatlonu, Mistrovství světa a Evropy a dalších akcí IBU. hellip; jednání s ČT došlo k dohodě s ČT4 Sport, která bude vysílat přímé přenosy závodů v hellip; 2009), MS Korea (14.-23.2.2009)
www.biatlon.cz

Softball Pardubice Aktuality

On-line přímé přenosy ze softballového MS mužů hellip; 2009-07-14 12:38:22 - On-line přenosy zápasů mužeské reprezentace z MS v Kanadě! Bude-li wifi pokrytí hracích ploch funkční. více»
www.skpce.com

HC Berounští medvědi

nadcházející MS byla ženská část turnaje, ve které dominovaly české hráčky, které hellip; 10 - přímý přenos vysílá ČT4), Venezuela - Německo (19:45). hellip; satisfied online betting customers worldwide.Vytvořilo Anawe amp; CMS ORGANIZACE
www.medvedi.cz