Přijímací Testy Online


Názory na web Nemecky.net - krížovky a testy z nemčiny hellip;

němčina a německý jazyk online. Testy z němčiny, německá gramatika, křížovky online, doučování a vše co souvisí s německým jazykem zdarma. Ideální němčina pro samouky a příprava na přijímací zkoušky.
katalog.czin.eu

Aktivnistudium.cz - vysoké školy, přijímací zkoušky, testy

Angličtina on-line, jazyková škola, přijímací zkoušky na VŠ, nabídka zaměstnání a brigád.
www.aktivnistudium.cz

[ WebCore - Informace o studiu ]

V prvním kole přijímacího řízení pro rok 2010/2011 vypisuje ředitel školy dva termíny zkoušek. Termíny platí pro uchazeče o čtyřleté i osmileté studium.
gjk.cz

Virtuální studium - Scio.cz, Interval.cz

přijímací řízení na většinu oborů Přírodovědecké fakulty, Pedagogické fakulty a Zdravotně-sociální fakulty Ostravské univerzity a podílí se také na přípravě testů na přijímací zkoušky na Právnickou fakultu University Karlovy. hellip; On-line testy
interval.cz

TV info - testy, test, zkousky

Přijímací testy Přijímačky na VŠ nanečisto Zkušební test U přijímacího testu musí zaručeně objevit Ukázky přijímacích testů Opravte chyby v textu.. hellip; On-line testy do autoškoly Testy dopravních značek Autoškola testy 1.9.9.1 Program určený hellip;
www.tvinfo.cz

Hobby-info: odkazy

Rady Kam po škole a jak úspěšně zvládnout přijímací řízení na střední školy. Doučování a poklady ke studiu, navíc ukázky přijímacích testů on-line. hellip; Doučování a poklady ke studiu, navíc ukázky přijímacích testů on-line.
www.hobby-info.cz

Katalog Liver - Informační weby

Německy.net – online testy z němčiny www.nemecky.net Německy.net – naučte se zábavnou formou německý jazyk. Čekají Vás tu on-line křížovky, testy z němčiny, přijímací testy z němčiny, gramatika a doučování němčiny. Vše zdarma.
katalog.liver.cz

Portál ~ jednorozec.cz

Přípravné kurzy, učebnice, přijímací testy, poradna.
jednorozec.cz

Doučování matematiky v Praze

Maturanti mají k dispozici vzorově vyřešené maturitní otázky a přijímací testy na VŠE, ČVUT a ZČU. hellip; Mají k dispozici online seznam volných termínů, které si mohou vzít bezplatně navíc a online omluvenku, pokud chtějí doučování zrušit.
www.doucovanimatiky.cz

IQ test online

IQ testy sestavené těmi nejlepšímy psychology. IQ testy, používané u pracovního pohovoru, či přijímací zkoušce.. Zdravotní polštáře a podušky s tradicí výroby...
iq-testy.com